Професійні інгалятори (небулайзери) в магазині Техникус

Професійні інгалятори

Професійний інгалятор відрізняється високою якістю, ефективністю роботи, потужністю, часто використовується для проведення процедур в лікарнях, оздоровчих центрах, санаторіях і поліклініках. Популярність небулайзерної терапії стрімко зростає, її призначають дорослим і дітям. Інгаляції допомагають впоратися з багатьма хворобами на початковій стадії. Популярна терапія необхідна при лікуванні:

 • простудних захворювань;
 • астма;
 • кашлю, при якому складно відходить мокрота;
 • бронхолегеневих захворювань.

Інгаляції використовуються в ході комплексного лікування фарингітів і ларингітів, якими часто хворіють співаки, лектори та викладачі.

Види професійних інгаляторів

Найбільш затребувані компресорні та ультразвукові інгалятори для професійного використання. Вони характеризуються високою потужністю, покупка такого обладнання дозволить проводити інгаляції 10-15 пацієнтам щодня без перерви. Компресорні моделі користуються популярністю, є частим вибором для використання в лікарнях і поліклініках. Вони створюють аерозольну хмару, пропускаючи потік повітря через отвір в небулайзерній камері. Компресорні інгалятори використовуються для розпилення гормональних препаратів, розчинів, що містять великі молекули, чутливих до впливу високих температур речовини. Їх вагомим недоліком є високий рівень шуму, який досягає 65 дБ, тому компресорні апарати не використовуються для проведення інгаляцій уві сні. Ультразвуковий професійний інгалятор-апарат, який відмінно зарекомендував себе в роботі. Він перетворює розчин в найдрібніші частинки аерозолю, впливаючи на рідину високочастотної вібрацією. На відміну від компресорних інгаляторів, такі небулайзери працюють безшумно. Вони використовуються для утворення аерозолю із заданим розміром частинок.

Професійний інгалятор: з якими препаратами використовується?

Розчини для інгаляцій небулайзером продаються в спеціальних контейнерах або ємностях і називаються небулами. Лікарі призначають пацієнтам із захворюваннями верхніх дихальних шляхів інгаляції із застосуванням:

 • препарат для розрідження мокротиння-такі процедури показані при ларингітах і тонзилітах; бронходилятаторів-препаратів, що сприяють розширенню бронхів;
 • глюкокортикоїдів-гормональних ліків, які надають протинабрякову дію і сприяють зменшенню вогнищ запалення;
 • кромонів - є стабілізаторами клітинних мембран, знімають набряки;
 • антибіотики;
 • розчинів солі та лугу.

Професійні небулайзери не рекомендується використовувати для інгаляцій маслами, суспензіями і розчинами, які містять суспензію, наприклад, настоями лікарських рослин. Також вони не призначені для проведення фізіотерапевтичних процедур з додаванням розчинів димедролу, папаверину, дексаметазону. Професійний небулайзер: переваги та недоліки апаратів Професійний небулайзер може працювати протягом декількох годин без перерви. Висока продуктивність роботи дуже важлива для використання обладнання в інгаляційних кабінетах. Серед переваг апарату:

 • Підвищена зносостійкість;
 • Тривалий термін експлуатації;
 • Висока потужність компресора або п'єзоелементів в ультразвукових апаратах;
 • Простота управління.

Професійні інгалятори можна використовувати і в домашніх умовах. Завдяки високій потужності приладів скорочується термін проведення процедури інгаляції, що є плюсом при проведенні інгаляції у маленьких пацієнтів. Термін служби професійного обладнання в кілька разів більше, ніж домашніх компактних моделей. Недолік апаратів-висока ціна, проте даний мінус компенсується високою функціональністю обладнання.

Професійний інгалятор: поради щодо вибору

Професійний небулайзер-обладнання, в покупці якого зацікавлені керівники поліклінік, власники приватних медичних центрів і фізіотерапевтичних кабінетів. Такі апарати є в каталозі кожного великого виробника медичного обладнання, їх ціна вище, ніж вартість домашніх інгаляторів. Але така різниця обумовлена підвищеною потужністю, надійністю і ефективністю приладів. При виборі апаратів для професійного використання необхідно звернути увагу на показники потужності, наявність додаткових функцій, тип живлення приладу. Фахівці рекомендують вибирати моделі з великою кількістю насадок:

 • дитячих і дорослих масок;
 • силіконових масок;
 • носових мундштуків;
 • розпилювальних камер.

При використанні насадки повинні обов'язково піддаватися термічній обробці, щоб виключити ризик передачі інфекцій і захистити здоров'я пацієнтів. Але при великому потоці відвідувачів складно забезпечити якісну дезінфекцію, тому необхідно відразу замовити кілька додаткових насадок для небулайзера.

Як купити професійний інгалятор в Україні?

Професійний небулайзер пропонуємо купити в інтернет-магазині медичної техніки tehnikus.ua. у нашому каталозі є апарати відомих брендів, професійне обладнання різних видів. Інтернет-магазин tehnikus.ua працює безпосередньо з виробниками, гарантує якість всіх товарів і здійснює їх доставку по Україні. Вибір моделей небулайзерів дозволить власникам медичних центрів придбати професійний небулайзер за вигідною ціною, замовити функціональне обладнання з урахуванням передбачуваних навантажень, бюджету та інших характеристик.

There is 1 product.

Showing 1 - 1 of 1 item(s)
Професійний небулайзер Omron NE-U780

Omron (Japan)

Професійний небулайзер Omron NE-U780 призначений для використання в умовах стаціонару або медичного закладу. Також він буде незамінний у випадках, коли потрібно проводити тривалі інгаляції - прилад дозволяє робити інгаляції безперервно. Об'єм резервуара для лікарських засобів становить 150 мл, небулайзер має захист від включення без лікарських засобів або без води в резервуарі. Присутні і регулювання швидкості розпилення і повітряного потоку в широких межах. Небулайзер допускає дезінфекцію-загубники, маски, шланг, резервуар для води можна дезінфікувати як спеціальними засобами, так і зануренням в окріп. Відмінний варіант для невеликого стаціонарного відділення.

 • Тип інгалятора - Ультразвуковий небулайзер
 • Дизайн інгалятора - Дорослий інгалятор
 • Особливості інгалятора - Безшумний
Ціна 39 489,00 ₴
Showing 1 - 1 of 1 item(s)

Фільтрувати за

Тип інгалятора

Дизайн інгалятора

Комплектація інгалятора

Особливості інгалятора

Manufacturers

Price

Filter