Стетоскопи в магазині Техникус

Стетоскопы

Стетоскоп використовується для прослуховування серця, легенів та інших органів людини з метою постановки або уточнення діагнозу. Стетоскоп необхідний лікарям різних спеціальностей:

 • терапевтам;
 • педіатрам;
 • пульмонологам;
 • гінекологам;
 • неонатологам.

Такі медичні прилади використовуються при вимірюванні артеріального тиску за допомогою механічних тонометрів. Все частіше Стетоскопи набувають не тільки для професійного, але також для домашнього використання.

Виробники постійно розробляють нові моделі стетоскопів, покращують їх характеристики, створюють моделі з надійних і довговічних матеріалів, які дуже зручні в роботі.

Ціна стетоскопа залежить від його якості, функціональних можливостей і матеріалу, який використовувався для виготовлення приладу.

Медичний стетоскоп: вибираємо правильно

Стетоскоп вибирається в залежності від цілей його використання і гостроти слуху людини, який набуває апарат. Ідеальний прилад зручний в роботі, він забезпечує відмінну чутність без перешкод. Він якості стетоскопа безпосередньо залежить точність постановки діагнозу і правильність призначення лікування.

При покупці стетоскопа враховуються наступні характеристики обладнання:

 • матеріал, який використовувався для його виготовлення. Найбільш популярні моделі з алюмінію і нержавіючої сталі. Перші мають невелику вагу, але не відрізняються точністю;
 • якість мембрани-висока щільність гарантує хорошу передачу звуків незалежно від їх частоти. Дешеві моделі нещільно прилягають до тіла, в результаті чого мембрана не вловлює незначні шуми;
 • вид трубки-серед фахівців користуються популярністю моделі з великим подвійним отвором, які виготовлені з щільних матеріалів. Вони усувають постійні шуми і покращують звукопередачу.

При виборі стетоскопа необхідно знайти оптимальне поєднання ціни і якості стетоскопа.

популярні види стетоскопів

На ринку представлені наступні моделі:

 • з подвійною головкою-це універсальне Медичне обладнання, яке використовується студентами медичних університетів і практикуючими лікарями. Найчастіше Стетоскопи застосовуються для прослуховування тонів серця і шумів в легенях;
 • з налаштовуваною мембраною-вдосконалені моделі, які налаштовуються з урахуванням сфери використання апарату. У комплектацію стетоскопа входить головка, на іншому кінці якої знаходиться діаграма;
 • апарати з одинарною головкою-частий вибір кардіологів. Вони незамінні для моніторингу звуків серця;
 • електронні Стетоскопи-новинка, яка коштує дорого, але не забезпечує точну передачу звуку.
 • фетальні апарати-альтернатива дерев'яної трубки, яку гінекологи часто використовуються для прослуховування серця у плода;
 • дитячий і неонатальний стетоскоп має мембрану меншого розміру, відрізняється високою точністю, щільно прилягає до тіла маленьких пацієнтів. Педіатричні моделі випускаються в широкому діапазоні кольорів.

Де вигідно купити стетоскоп?

Інтернет-магазин стетоскопів та іншої медичної техніки пропонує купити популярні моделі за доступною ціною. У каталозі в широкому асортименті представлені апарати, які відповідають суворим стандартам якості.

Менеджери допоможуть вибрати прилад з урахуванням сфери його використання, врахують всі побажання клієнтів, вартість приладу.

Поспішайте купити стетоскоп, ціна якого приємно порадує покупців, і замовити його доставку у великі міста України. Оформити заявку можна в будь-який час.

There is 1 product.

Showing 1 - 1 of 1 item(s)
Кардіологічний стетоскоп Little Doctor LD Cardio

Little Doctor (Singapore)

Стетоскоп кардіологічного призначення Little Doctor LD Cardio має відмінну акустику, яка налаштована таким чином, щоб виділяти звуки роботи серця. Частотна характеристика має діапазон від 200 до 500 Герц, пік +2 дБ в районі 300 Герц, а інші частоти заглушаються до -12дБ. Таким чином, стетоскоп має відмінну чутливість в діапазоні звуків роботи серця. Двоканальна звукопровідна трубка з потовщеними стінками ізолює зовнішні шуми. У комплекті зі стетоскопом поставляються три пари олив різного розміру. Для зручності використання пружина вбудована в звукопровідну трубку, щоб випадковий дотик до неї не створював побічних шумів. Діафрагма має діаметр 55 мм.

 • Гарантія - 3 роки
 • Призначення стетоскопа - Кардіологічний
Ціна 785,00 ₴
Рекомендуємо
Showing 1 - 1 of 1 item(s)