Автоматичний тонометр NISSEI DS-11A
Автоматичний тонометр NISSEI DS-11A
Автоматичний тонометр NISSEI DS-11A
Рекомендуємо
Автоматичний тонометр NISSEI DS-11A
Автоматичний тонометр NISSEI DS-11A
Автоматичний тонометр NISSEI DS-11A
Ціна 1 140,00 ₴

Компактний і функціональний автоматичний тонометр NISSEI DS-11A оснащений широким набором функцій, які зазвичай зустрічаються тільки в найдорожчих моделях. У цьому приладі використовується метод вимірювання тиску під час накачування - найбільш сучасний і точний метод вимірювання тиску. Також тонометр укомплектований збільшеною манжетою 22-42 см, має індикатор аритмії, індикатор перешкод при вимірюванні, поставляється з мережевим адаптером.

Рекомендований Європейським Товариством Гіпертонії

Є в наявності

Автоматичний тонометр NISSEI DS-11A Обзор

Автоматичний тонометр NISSEI DS-11A - це приклад високофункціонального, якісного і при цьому недорогого приладу для вимірювання тиску. Тонометр має всі необхідні датчики для точного визначення артеріального тиску і аритмії, комплектується універсальною манжетою, яка підходить як на повну, так і на худу руку, в комплекті з тонометром поставляється мережевий адаптер. Відмітна особливість цього приладу - вимірювання тиску під час накачування повітря в манжету.

Розглянемо основні характеристики автоматичного тонометра NISSEI DS-11a. Вимірювання тиску під час накачування - це більш сучасний метод вимірювання, який став можливий завдяки високій стійкості до перешкод під час вимірювання сучасних електронних тонометрів. Вимірювання тиску проводиться так: тонометр нагнітає повітря в манжету до нижнього тиску, потім, після виявлення пульсової хвилі, повільно докачує повітря до верхнього тиску, одночасно проводячи вимір. Після зникнення пульсової хвилі вимір закінчується. Таким чином, тонометр вимірює тиск швидше, ніж прилади зі звичайним методом вимірювання. Також при звичайному методі вимірювання "зверху вниз" тонометри створюють зайве навантаження на судини, що несприятливо позначається на точності показань тонометра і може викликати досить сильні больові відчуття у людей з низьким тонусом судин. Це відноситься до людей похилого віку, тим, хто в силу стану здоров'я веде малорухливий спосіб життя, а також діабетики і гіпотоніки. Тонометр DS-11A не має всіх цих недоліків завдяки тому, що не передавлює руку під час вимірювання, а сам факт вимірювання не впливає на точність показань. Купити тонометр NISSEI DS-11A рекомендується людям зі зниженим тиском (гіпотонікам), тим користувачам у яких підвищена чутливість судин, а також тим, у кого спостерігаються часті скачки тиску.

Універсальна манжета автоматичного тонометра NISSEI DS-11A має обхват від 22 до 42 см. Цей розмір підійде як на повну руку, так і на дуже худу. Завдяки невисокому профілю (розмір від ліктьового згину до пахви) манжета також відмінно підійде людям невеликого зросту. Розмір манжети вказаний з невеликим запасом в обидві сторони, так що якщо у Вас рука дещо більше ніж 42 см, манжета все одно вам підійде.

Індикатор аритмії попереджає про те, що в процесі вимірювання був виявлений нерегулярний серцевий ритм. Це означає, що серце б'ється не ритмічно-пропускає удари або вставляє зайві. В такому випадку бажано повторити вимір ще раз, щоб отримати найбільш точний результат. Пам'ять приладу виводить середнє значення за трьома останніми результатами, що дуже зручно, якщо є необхідність виміряти тиск кілька разів поспіль.

Тонометр DS-11A має пам'ять на 60 вимірювань і можливість встановити час і дату вимірювання для спостереження за тенденцією тиску. У пам'ять вносяться дані про систолічний і діастолічний тиск, дату і час вимірювання, про наявність аритмії і перешкод при вимірюванні для зручності відстеження результатів.

Тонометр комплектується блоком живлення від мережі 110 і 220 Вольт. Блок живлення має універсальну євровилку, яка може використовуватися в Європі і в Україні. Для того, щоб прилад зручно зберігався, в комплекті передбачена проста сумочка на шнурку.

Характеристики

NISSEI DS11A

Характеристики

Метод вимірювання
Осцилометричний
Розмір манжети
Доросла збільшена, Універсальна манжета
Особливості тонометра
Вимірювання при нагнітанні, Простий тонометр
Датчики тонометра
Індикатор аритмії, Індикатор перешкод
Додаткові функції
Дата і час вимірювання
Функції пам'яті
Один блок пам'яті, Середнє значення трьох вимірювань
Живлення тонометра
Від мережі і батарейок
Комплектація тонометра
Блок живлення, Сумочка для зберігання
Гарантія
5 років

Докладні характеристики

Метод вимірювання - Осцилометричний

Осцилометричний метод вимірювання ґрунтується на вимірюванні амплітуди пульсації в залежності від тиску повітря в манжеті. При цьому методі вимірювання, тонометр робить осцилометричну криву, визначає систолічний і діастолічний тиск. Переваги цього методу у високій стійкості до перешкод при вимірюванні, також тонометр може визначати аритмію, попереджувати про фактори, які можуть вплинути на точність вимірювань. Даний метод вимірювання використовується в автоматичних тонометрахзап'ястних тонометрах та тонометрах напівавтоматичних

Осцилометричний

Розмір манжети - Універсальна манжета

Універсальна манжета тонометра має збільшений максимальний об'єм в порівнянні зі стандартною дорослою манжетою, а мінімальний - такий самий. Така манжета підходить як на худу, так і на повну руку. Інші тонометри з універсальною манжетою

Універсальна манжета

Розмір манжети - Доросла збільшена

Збільшена доросла манжета тонометра має максимальний розмір від 36 до 43 см в залежності від виробника і моделі тонометра. Також дивіться тонометри зі збільшеною манжетою

Доросла збільшена

Особливості тонометра - Вимірювання при нагнітанні

Найсучасніший метод вимірювання артеріального тиску. Вимірювання проводиться в процесі накачування повітря в манжету. Таким чином, тонометр не створює зайве навантаження на судини, а компресія судин не впливає на точність показань. В нашому магазині також є інші тонометри з вимірюванням під час накачки

Вимірювання при нагнітанні

Особливості тонометра - Простий тонометр

Простий тонометр без зайвих функцій зазвичай має одну-дві кнопки і не обтяжений зайвими функціями. Ці тонометри зазвичай недорогі, дуже прості у використанні і не відволікають зайвими даними на екрані. Такий прилад для вимірювання тиску підійде літнім людям або тим, кому потрібен бюджетний варіант. Дивитися прості тонометри в магазині Технікус.

Простий тонометр

Датчики тонометра - Індикатор аритмії

Індикатор аритмії в електронному тонометрі визначає нерегулярний серцевий ритм. Аритмія може бути причиною поганого самопочуття або навіть попереджати про серйозні проблеми із серцем. Дивитись інші тонометри з індикатором аритмії

Індикатор аритмії

Датчики тонометра - Індикатор перешкод

Індикатор помер при вимірюванні попереджає про перешкоди, які могли вплинути на точність вимірювання тонометра.

Індикатор перешкод

Додаткові функції - Дата і час вимірювання

Тонометр вносить в пам'ять дату і час вимірювання. Ця функція дуже зручна для відстеження тенденції артеріального тиску, наприклад при нагляді у лікаря або прийомі ліків.

Дата і час вимірювання

Функції пам'яті - Один блок пам'яті

Один блок пам'яті зберігає дані декількох останніх вимірювань, зазвичай 30 або 60. Зручно користуватися одному користувачеві або якщо дані різних вимірювань тиску не потрібно розділяти.

Один блок пам'яті

Функції пам'яті - Середнє значення трьох вимірювань

Середнє значення трьох останніх вимірювань виводиться на екран. Така функція дозволяє точніше оцінити тиск, якщо у користувача є аритмія або різкі зміни тиску. Інші тонометри із середнім значенням тиску за трьома вимірами.

Середнє значення трьох вимірювань

Живлення тонометра - Від мережі і батарейок

Тонометр живиться як від мережі так і від батарейок. Тонометр має можливість підключення адаптера для живлення від мережі.

Від мережі і батарейок

Комплектація тонометра - Блок живлення

Тонометр комплектується мережевим блоком живлення 220 вольт (адаптером). Також дивіться інші тонометри з блоком живлення

Блок живлення

Комплектація тонометра - Сумочка для зберігання

Тонометр поставляється з сумочкою для зберігання, в якій поміщається сам прилад, манжета і блок живлення, якщо передбачений комплектацією тонометра

Сумочка для зберігання

Гарантія - 5 років

Офіційна гарантія 5 років

5 років