Використання сайту

Компанія Технікус надає інформацію про товари на сайті tehnikus.ua, матеріалах і статтях на інших сайтах з зазначенням посилання на сайт-джерело, рекламних, друкованих матеріалах і інших інформаційних матеріалах, порталах або носіях інформації. Матеріали надані для ознайомлення і захищені авторським правом, копіювання інформації, зміна, поширення або будь-яке інше використання без вказівки посилання на джерело (сайт tehnikus.ua з повним зазначенням адреси сторінки) в будь-яких цілях заборонено. Використання інформації, представленої на сайті в комерційних цілях забороняється.

Відмова від відповідальності

Інформація на сайті надається "як є", компанія Технікус в особі юридичних, виконавчих, пов'язаних і інших осіб не несе відповідальності за зміну виробником інформації про товари або надання неточної інформації в будь-якому іншому випадку.

Коментарі, зворотний зв'язок і звернення на сайт

Створюючи коментар, звернення в будь-яку службу сайту, а також створюючи будь-яку інформацію, яка буде тим чи іншим чином розміщена або оброблена на сайті, Ви несете повну відповідальність за правдивість наданої інформації та її законність. Масова частка не повинна бути загрозливим, наклепницьким, розкривати особисті дані третіх осіб і т.д.

Використання персональних даних

Використовуючи сайт, Ви погоджуєтеся на зберігання, обробку і використання Ваших персональних даних. Персональні дані можуть бути використані для обробки замовлення, доставки замовлення, оформлення повернення, прийому платежу і надання інформації про додаткові послуги і товари компанії Технікус. Персональні дані зберігаються в зашифрованому вигляді, анонімно і не можуть бути прочитані, розшифровані, персоніфіковані або використані третіми особами.