Тонометр напіватомат Little Doctor LD22
Закінчується!
Ціна 524,00 ₴

Недорогий тонометр-напівавтомат Little Doctor LD22 виділяється простотою у використанні - у цього тонометра всього одна кнопка, яка відповідає за включення приладу. Процес вимірювання супроводжується звуковими сигналами, сам тонометр оснащений індикатором аритмії і стандартної дорослої манжетою. Окремо варто відзначити економічність тонометра: одного комплекту батарейок вистачає на 2000 вимірювань.

Останні товари на складі

Тонометр напіватомат Little Doctor LD22 Обзор

Доступний напівавтоматичний тонометр Little Doctor LD22 не обтяжений зайвими функціями: прилад просто вимірює тиск і відображає наявність аритмії. З особливостей можна відзначити вдалу ергономіку тонометра-велика помаранчева кнопка включення розташовується праворуч від великого екрану, вона відповідає за включення і виключення. Використання приладу не викличе питань навіть у самих технічно не просунутих користувачів. Тонометр-напівавтомат оснащений звуковим сигналом, який повідомляє про включення приладу, потім сигналізує в такт пульсу і повідомляє про закінчення вимірювання.

Як користуватися тонометром напівавтоматом?

Для точного і простого вимірювання потрібно дотримуватися кількох простих правил:

 • Проводьте вимірювання в спокійній обстановці.
 • Перед вимірюванням кілька хвилин посидьте, щоб заспокоїлося дихання серцебиття
 • Гарячий душ, прийом їжі, чай і кава, фізичні навантаження повинні бути не менше ніж за півгодини від вимірювання
 • Шкідливі звички краще відкласти, куріння на годину, алкоголь - на інший день
 • Вимірювання проводиться сидячи, поза повинна бути рівною
 • Під час вимірювання не рухайтеся і не розмовляйте

Якщо ви нервували, це закономірно позначиться на результаті, тому проводите вимір спокійно. Фізична активність, гарячий або холодний душ, будь-які дії, які можуть впливати на тонус судин будуть змінювати ваш тиск. Тому якщо що-небудь активно робили, зробіть перерву перед вимірюванням не менше півгодини. Поза при вимірюванні повинна бути рівною і спокійною - сядьте за стіл, не підтискайте ноги , не качайте головою, не сутультесь. Манжета повинна знаходитися приблизно на рівні серця. Не заважайте приладу вимірювати тиск-не кажіть і не рухайтеся.

Порядок вимірювання напівавтоматичним тонометром LD22

 1. Надіньте манжету вище ліктьового згину на 1-2 см, так, щоб вона не заважала згинатися руці. Якщо ви сидите рівно, то манжета буде приблизно на рівні вашого серця
 2. Увімкніть прилад, натиснувши велику помаранчеву кнопку включення. Тонометр подасть довгий сигнал, потім проведе автоматичне калібрування і подасть подвійний короткий сигнал, який говорить про те, що потрібно накачати повітря в манжету. На екрані сигнал буде продубльований миготливою стрілкою"вгору"
 3. Візьміть грушу в руку і накачайте повітря в манжету. Потрібно накачати до рівня приблизно на 40 одиниць вище вашого очікуваного тиску, але не менше, ніж до 160 одиниць. При цьому тонометр подасть короткий звуковий сигнал, це означає накачування потрібно припинити.
 4. Відкладіть грушу в сторону, щоб не створювати перешкоди тонометру. Він буде повільно випускати повітря з манжети, потім при виявленні пульсу почне подавати звуковий сигнал в такт ударам серця. Коли тонометр отримає результат верхнього і нижнього тиску, він подасть звуковий сигнал ще раз. Після чого результат вимірювання тиску буде виведений на екран - систолічний і діастолічний тиск, частота пульсу, миготливий символ аритмії, якщо вона була виявлена.
 5. Тепер можна випустити повітря з манжети, натиснувши кнопку клапана на груші і вимкнути тонометр, натиснувши кнопку живлення.

Це досить докладна інструкція, але в цілому вимір займає не більше хвилини і виглядає так: наділи манжету, включили прилад, накачали повітря, почекали півхвилини, отримали результат. Таким чином, це найпростіший прилад для вимірювання тиску, якщо не вважати тонометрів автоматичних, де досить просто натиснути одну кнопку, а далі прилад все зробить сам.

Тонометр напівавтоматичний Little Doctor LD22, купити який можна в магазині Технікус, має офіційну гарантію 5 років. ми підтримуємо наших покупців і завжди йдемо назустріч: якщо у Вас в межах гарантійного терміну що-небудь трапиться з приладом, ми замінимо його на новий або відремонтуємо Ваш тонометр. Зверніться до нас на гарячу лінію, щоб отримати вичерпну консультацію або оформити замовлення на тонометр Little Doctor LD22.

Характеристики

Little Doctor LD22

Характеристики

Метод вимірювання
Осцилометричний
Датчики тонометра
Індикатор аритмії
Додаткові функції
Звуковий сигнал
Живлення тонометра
Від батарейок
Комплектація тонометра
Сумочка для зберігання
Гарантія
5 років

Докладні характеристики

Метод вимірювання - Осцилометричний

Осцилометричний метод вимірювання ґрунтується на вимірюванні амплітуди пульсації в залежності від тиску повітря в манжеті. При цьому методі вимірювання, тонометр робить осцилометричну криву, визначає систолічний і діастолічний тиск. Переваги цього методу у високій стійкості до перешкод при вимірюванні, також тонометр може визначати аритмію, попереджувати про фактори, які можуть вплинути на точність вимірювань. Даний метод вимірювання використовується в автоматичних тонометрахзап'ястних тонометрах та тонометрах напівавтоматичних

Осцилометричний

Датчики тонометра - Індикатор аритмії

Індикатор аритмії в електронному тонометрі визначає нерегулярний серцевий ритм. Аритмія може бути причиною поганого самопочуття або навіть попереджати про серйозні проблеми із серцем. Дивитись інші тонометри з індикатором аритмії

Індикатор аритмії

Додаткові функції - Звуковий сигнал

Тонометр подає звуковий сигнал при включенні, в такт пульсу і при виключенні.

Звуковий сигнал

Живлення тонометра - Від батарейок

Тонометр живиться від батарейок. Зазвичай це батарейки AA (пальчикові) або AAA (мізинчикові)

Від батарейок

Комплектація тонометра - Сумочка для зберігання

Тонометр поставляється з сумочкою для зберігання, в якій поміщається сам прилад, манжета і блок живлення, якщо передбачений комплектацією тонометра

Сумочка для зберігання

Гарантія - 5 років

Офіційна гарантія 5 років

5 років