Тонометр на зап'ястя NISSEI WS-1011
Тонометр на зап'ястя NISSEI WS-1011
Тонометр на зап'ястя NISSEI WS-1011
Тонометр на зап'ястя NISSEI WS-1011
Рекомендуємо
Тонометр на зап'ястя NISSEI WS-1011
Тонометр на зап'ястя NISSEI WS-1011
Тонометр на зап'ястя NISSEI WS-1011
Тонометр на зап'ястя NISSEI WS-1011
Ціна 1 205,00 ₴

Зап'ястний тонометр NISSEI WS-1011 - кращий прилад для вимірювання тиску на зап'ясті. Оснащений подвійними датчиками пульсу на зап'ясті, системою попереднього вимірювання, індикатором аритмії, перешкод при вимірюванні, датою і часом вимірювання, шкалою ВООЗ, індикатором пульсового тиску. Завдяки запатентованій технології подвійних датчиків пульсу цей зап'ястний тонометр не має вікових обмежень і зарекомендував себе, як найточніший тонометр на зап'ясті, навіть у людей похилого віку.

Лідер продажів в Японії

Є в наявності

Тонометр на зап'ястя NISSEI WS-1011 Обзор

Найточніший зап'ястний тонометр - NISSEI WS-1011 поєднав в собі найбільш передові розробки в області вимірювання тиску на зап'ясті. Цей зап'ястний тонометр не має вікових обмежень, може застосовуватися людьми будь-якого віку без зниження точності, а також зібрав масу позитивних відгуків покупців.

Тонометр без вікових обмежень - звідки беруться обмеження і як їх обійти? З віком і особливо під впливом високого артеріального тиску стінки судин гіпертрофуються - стають товщі. Через вікові обмеження пульс на зап'ясті прослуховується гірше, власне це і є вікове обмеження зап'ястних тонометрів. Вважається, що після 45 років тонометри на зап'ясті видають неправильні результати вимірювання. Для того, щоб обійти обмеження, викликані фізіологічними змінами в організмі фахівці компанії NISSEI створили зап'ястний тонометр, в якому використовуються відразу дві запатентовані технології компанії NISSEI - подвійний датчик пульсу і манжета особливої форми, яка забезпечує прилягання датчиків до артерій на зап'ясті. Вперше ці технології були застосовані в 2004 році тонометрі WS-820 і незабаром він отримав вищу нагороду за точність від Німецького товариства гіпертонії, обійшовши всі інші прилади - і зап'ястні тонометри і тонометри на плече. Зараз ці технології в поліпшеному вигляді використовуються в тонометрі NISSEI WS-1011, який в свою чергу отримав нагороди від Європейського товариства гіпертонії-тонометр WS-1011 рекомендований для використання в клініках і медичних установах нарівні з професійними приладами для вимірювання артеріального тиску.

Розглянемо докладніше особливості технологій, які дозволяють зняти вікові обмеження.

Подвійний датчик пульсу - для більш високої точності вимірювань в цьому тонометрі використовується здвоєний датчик пульсу. Він дозволяє вимірювати тиск дуже точно, а також виключити перешкоди при вимірюванні. Подвійні датчики розташовані так, щоб знаходиться точно над артеріями на зап'ясті, що додатково покращує точність показань тонометра. Здвоєні датчики використовуються в цілому ряді зап'ястних тонометрів NISSEI, кожен з яких отримав нагороди за точність і має унікальні особливості: виявлення фібриляції передсердь, подвійне вимірювання тиску, вбудований пульсоксиметр і інші цікаві рішення.

Манжета особливої форми (манжета M-Cuff) забезпечує прилягання датчиків пульсу до артерій на зап'ясті. На зап'ясті проходить дві артерії, між якими знаходиться сухожилля. Якщо датчики розташувати точно на артеріях, то вікові зміни нівелюються і пульс прослуховується чітко. Крім того, що манжета забезпечує розташування датчиків строго над артеріями, вона також допомагає одягати тонометр правильно і виключити зовнішні перешкоди при вимірюванні. Таким чином, поєднання подвійних датчиків і манжети M-Cuff дозволяє зняти вікові обмеження при використанні зап'ястних тонометрів, вимірювання тиску буде однаково точним для всіх вікових груп користувачів.

Подвійне вимірювання-одна з відмінних рис тонометра WS-1011. Прилад по суті проводить два виміри: перший раз коли накачує повітря в манжету, другий - коли випускає. Так тонометр отримує відразу кілька переваг:

  • більш точне визначення аритмії, оскільки тонометр слухає пульс і під час накачування і під час випуску повітря
  • виключення впливу зовнішніх перешкод при вимірюванні, оскільки тонометри на зап'ясті більш чутливі до перешкод
  • моментальне підлаштовування під тиск користувача: тонометр не передавлює руку при вимірюванні і сам факт вимірювання не впливає на точність показань.

Це поки що єдиний зап'ястний прилад на ринку, який оснащений системою подвійного вимірювання. Технологія також використовується в набагато більш дорогих приладах на плече.

Серед інших функцій можна відзначити пам'ять на два блоки по 60 вимірювань. У пам'яті зберігаються всі дані про вимірювання-дата і час, наявність аритмії, наявність перешкод при вимірюванні. Це виділено особливо, тому що у деяких виробників тонометрів ці дані не вносяться в пам'ять, незважаючи на наявність відповідних датчиків, і надалі складно відрізнити показання з аритмією або перешкодами від інших вимірювань тиску.

Процес вимірювання тиску зап'ястним тонометром супроводжується звуковими сигналами для наочності: початок вимірювання, в такт пульсової хвилі, кінець вимірювання. Якщо прилад забули вимкнути, він вимкнеться сам через хвилину бездіяльності.

Тонометр живиться від двох батарейок типу ААА, комплектується зручним чохлом для зберігання і перенесення. Сенсорні кнопки реагують тільки на дотик пальця, тому тонометр не включиться від натискання у вас в сумці або в багажі.

В цілому зап'ястний тонометр NISSEI WS-1011 виглядає найбільш вдалою покупкою серед інших зап'ястних тонометрів. Гарантія на прилад становить 5 років з дня покупки.

Характеристики

NISSEI WS1011

Характеристики

Метод вимірювання
Осцилометричний
Розмір манжети
Універсальна манжета
Особливості тонометра
Без вікових обмежень, Подвійне вимірювання, Подвійний датчик пульса
Датчики тонометра
Індикатор аритмії, Індикатор перешкод, Пульсовий тиск
Функції пам'яті
Дані про аритмію, Два блока пам'яті, Середнє значення всієї пам'яті
Живлення тонометра
Від батарейок
Гарантія
5 років

Докладні характеристики

Метод вимірювання - Осцилометричний

Осцилометричний метод вимірювання ґрунтується на вимірюванні амплітуди пульсації в залежності від тиску повітря в манжеті. При цьому методі вимірювання, тонометр робить осцилометричну криву, визначає систолічний і діастолічний тиск. Переваги цього методу у високій стійкості до перешкод при вимірюванні, також тонометр може визначати аритмію, попереджувати про фактори, які можуть вплинути на точність вимірювань. Даний метод вимірювання використовується в автоматичних тонометрахзап'ястних тонометрах та тонометрах напівавтоматичних

Осцилометричний

Розмір манжети - Універсальна манжета

Універсальна манжета тонометра має збільшений максимальний об'єм в порівнянні зі стандартною дорослою манжетою, а мінімальний - такий самий. Така манжета підходить як на худу, так і на повну руку. Інші тонометри з універсальною манжетою

Універсальна манжета

Особливості тонометра - Без вікових обмежень

Тонометри на зап'ястя без вікових обмежень можуть використовуватися людьми старше 50 років без шкоди для точності. Точність вимірювання досягається за рахунок подвійних датчиків пульсу на зап'ясті і манжети, яка забезпечує прилягання датчиків до артерій на зап'ясті. Купити тонометр на зап'ястя без вікових обмежень

Без вікових обмежень

Особливості тонометра - Подвійне вимірювання

Подвійне вимірювання в автоматичному тонометрі-тонометр з такою функцією отримує попередній результат під час накачування повітря в манжету, а точний під час випуску. Ця функція дозволяє точно вимірювати тиск при аритмії, оскільки тонометр слухає пульс в два рази довше, ніж при звичайному вимірі. Також, ця функція дозволяє точніше визначити наявність аритмії, в тому числі миготливої і не створює зайве навантаження на судини, що позитивно позначається на точності вимірювання тонометра. Дивитися інші тонометри з подвійним вимірюванням

Подвійне вимірювання

Особливості тонометра - Подвійний датчик пульса

Подвійний датчик пульсу-це запатентована технологія компанії NISSEI. Використання двох датчиків разом з манжетою особливої форми, завдяки якій датчики розташовуються точно навпроти артерій на зап'ясті, дозволяє досягти неймовірної точності зап'ястного тонометра. Тонометри з подвійним датчиками точніше звичайних тонометрів, не мають вікових обмежень, а також точніше визначають аритмію і артеріальний тиск при аритмії. Дивіться також інші тонометри на зап'ястя з подвійним датчиком пульсу в нашому магазині

Подвійний датчик пульса

Датчики тонометра - Індикатор аритмії

Індикатор аритмії в електронному тонометрі визначає нерегулярний серцевий ритм. Аритмія може бути причиною поганого самопочуття або навіть попереджати про серйозні проблеми із серцем. Дивитись інші тонометри з індикатором аритмії

Індикатор аритмії

Датчики тонометра - Індикатор перешкод

Індикатор помер при вимірюванні попереджає про перешкоди, які могли вплинути на точність вимірювання тонометра.

Індикатор перешкод

Датчики тонометра - Пульсовий тиск

Тонометр відображає пульсовий тиск - різницю між систолічним і діастолічним тиском. Пульсовий тиск вище 50 одиниць може свідчити про гормональні збої, хворобах ендокринної системи (нирок, щитовидної залози), а також про артеріальну гіпертензію, навіть якщо верхній тиск в межах норми. Низький пульсовий тиск проявляється при нестачі гемоглобіну, запальних процесах в організмі, серцевої недостатності, ішемії нирок.

Пульсовий тиск

Функції пам'яті - Два блока пам'яті

Два блоки пам'яті будуть зручні для вимірювання тиску двом користувачам. Тонометр розділяє вимірювання на два окремих журналу вимірювання, в кожному з яких зберігаються дані про тиск, часу вимірювання, аритмії, перешкодах при вимірюванні. Також, якщо тонометр підлаштовується під користувача, то кожен блок пам'яті буде зберігати індивідуальні особливості окремого користувача. Дивитись тонометри з двома блоками пам'яті

Два блока пам'яті

Функції пам'яті - Середнє значення всієї пам'яті

Середнє значення всієї пам'яті

Функції пам'яті - Дані про аритмію

Дані про наявність аритмії вносяться в пам'ять тонометра. Це зручна функція, яка дозволяє відстежити тенденцію появи аритмії, наприклад, в залежності від часу доби або прийому препаратів.

Дані про аритмію

Живлення тонометра - Від батарейок

Тонометр живиться від батарейок. Зазвичай це батарейки AA (пальчикові) або AAA (мізинчикові)

Від батарейок

Гарантія - 5 років

Офіційна гарантія 5 років

5 років